Aktuality

Nové objednávky přijímám od 3. 1. 2020!

Nové objednávky na čištění koberců a sedaček přijímám od pátku 3. ledna 2020.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2020!

Přeji všem mým zákazníkům krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2020! Připomínám, že nové objednávky na čištění koberců a sedaček přijímám opět od ledna 2020.

Zamluvte si včas termíny předvánočního čištění!

Objednejte si  s předstihem předvánoční termíny čištění sedaček a koberců, protože ke konci listopadu už je většina termínů obsazena.

Kterým potahovým látkám sedaček se raději vyhnout?

  Občas se při své práci setkávám s poškozenými potahovými látkami sedaček od běžného užívání. Prohlédněte si vady a poškození u některých potahových látek sedaček, možná vám napoví při výběru nové sedačky. Chcete se dozvědět více? Více informací o čištění skvrn a nečistot najdete na webu JakČistit.cz...

Čištění interiérů aut pro rok 2018 již ukončeno

Vzhledem k podzimnímu charakteru počasí již čištění interiérů aut po zbytek roku 2018 neprovádím! Čištění si budete moci objednat opět na jaře v roce 2019. Budu vás o tom informovat na těchto stránkách a na facebooku .

Zahajuji opět sezónu čištění interiérů aut pro rok 2018!

Můžete si opět objednávat čištění interiérů aut . Podmínky pro čištění: ideálně slunečné počasí, teplota alespoň 15-20 °C, beze srážek, zpevněná rovná plocha, kde se dá auto umístit, v garážích čištění neprovádím z důvodu špatného osvětlení, místo na čištění ideálně u rodinného domu, umístění na ulici nebo parkovišti u...

Zamluvte si čištění před Vánocemi včas!

Objednejte si  s předstihem předvánoční termíny čištění sedaček a koberců, protože ke konci listopadu už je většina termínů obsazena.

Čištění interiérů aut pro rok 2017 již ukončeno

Vzhledem k podzimnímu charakteru počasí již čištění interiérů aut po zbytek roku 2017 neprovádím! Čištění si budete moci objednat opět na jaře v roce 2018. Budu vás o tom informovat na těchto stránkách a na facebooku .

Zahajuji opět sezónu čištění interiérů aut pro rok 2017!

Můžete si opět objednávat čištění interiérů aut . Podmínky pro čištění: ideálně slunečné počasí, teplota alespoň 15-20 °C, beze srážek, zpevněná rovná plocha, kde se dá auto umístit, v garážích čištění neprovádím z důvodu špatného osvětlení, místo na čištění ideálně u rodinného domu, umístění na ulici nebo parkovišti u...

Čištění sedaček s potahem „umělá imitace broušené kůže“

V tomto seriálu o čištění a údržbě sedaček, koberců a interiérů aut bych se s vámi chtěl podělit o zkušenosti, které jsem za několik let nabyl při čištění koberců a sedaček. Věřím, že některé rady vám budou užitečné jak při údržbě, tak i při koupi koberců a sedaček....

Zamluvte si čištění před Vánocemi včas!

Do Vánoc zbývá několik týdnů a prosincové termíny se rychle zaplňují. Objednejte si proto raději už nyní termín na čištění , protože na přelomu listopadu a prosince už je většina termínů obsazena.

Čištění interiérů aut pro rok 2016 již ukončeno

Vzhledem k podzimnímu charakteru počasí již čištění interiérů aut po zbytek roku 2016 neprovádím! Čištění si budete moci objednat opět na jaře v roce 2017. Budu vás o tom informovat na těchto stránkách.

Opět jsem zahájil čištění interiérů aut!

Můžete si opět objednávat čištění interiérů aut . Podmínky pro čištění: ideálně slunečné počasí, teplota alespoň 15 °C, beze srážek, zpevněná rovná plocha, kde se dá auto umístit, v garážích čištění neprovádím z důvodu špatného osvětlení, kolem auta prostor cca 1,5 m na manipulaci, v dosahu 25 m zdroj...

Velikonoce 2016 se blíží!

Nezapomeňte si včas objednat čištění koberců a sedaček před Velikonocemi!

Zamluvte si před Vánocemi termín na čištění už nyní!

Do Vánoc zbývá několik týdnů a termíny se rychle zaplňují. Objednejte si proto raději už nyní termín na čištění , protože na přelomu listopadu a prosince už bývá většina termínů obsazená.

Čištění interiérů aut pro rok 2015 již ukončeno

Vzhledem k podzimnímu charakteru počasí již čištění interiérů aut po zbytek roku 2015 neprovádím! Čištění si budete moci objednat opět na jaře v roce 2016. Budu vás o tom informovat na těchto stránkách.

Čištění interiérů aut v roce 2015 zahájeno!

S příchodem slunečného a teplého počasí letos opět zahajuji čištění interiérů vozů. Připomínám, že čištění provádím přímo u zákazníků, a kvůli vlastnímu čištění a následnému vysychání je dobré, aby bylo slunečné počasí a teplota alespoň 15 °C a více. Dále stačí rovná zpevněná plocha a volný prostor kolem auta,...

Nový ceník platný od 1. 2. 2015

Od 1. února 2015 došlo k mírnému navýšení cen u následujících služeb: Extrakční čištění křesel: původní cena 150 Kč/kus, nová cena 200 Kč/kus. Extrakční čištění sedaček: původní cena 150 Kč/bm, nová cena 200 Kč/bm. Čištění interiérů auta (kompletní čištění): původní cena 1 300 Kč, nová cena 1 500 Kč....

Čištění interiérů aut znovu až v roce 2015

Vzhledem k podzimnímu charakteru počasí již v roce 2014 čištění interiérů aut neprovádím! Čištění si budete moci objednat opět na jaře v roce 2015. Budu vás o tom informovat na těchto stránkách.

Nezapomeňte si včas objednat čištění před Vánocemi

I když jsou Vánoce ještě daleko před námi, už teď si můžete zamluvit termín předvánočního čištění koberců a sedaček na listopad nebo prosinec. Ze zkušeností z minulých let totiž vím, že listopad a zejména prosinec bývá hodně nabitý, a uspokojení veškerých objednávek čištění v posledních týdnech před...

Opět čistím interiéry aut!

Vzhledem k jarnímu charakteru počasí si opět můžete objednat čištění interiérů vašich vozů. Protože je počasí zatím proměnlivé, kvůli vysychání interiéru vozu čištění provádím pouze za slunečného počasí a teplot kolem 15°C.

Opět si můžete objednat čištění koberců a čalounění

Od 13. ledna si můžete opět objednat čištění koberců a sedacích souprav. Čištění interiérů aut zahájím v jarním období, budu vás o tom informovat na mých webových stránkách.

Nové zakázky do konce roku 2013 už nepřijímám!

Čištění koberců a čalounění si můžete objednat opět v lednu 2014.

Nezapomeňte si včas objednat čištění sedaček a koberců před Vánocemi!

Blíží se vánoční svátky a s nimi i zvýšená poptávka po čištění koberců a sedacích souprav. Nenechávejte proto čištění vašeho koberce nebo sedačky až na poslední chvíli, ale objednejte si jej už nyní s předstihem.  Můžete si tak vybrat z více termínů, které vám budou lépe vyhovovat....

Čištění interiérů aut opět na jaře 2014

Vzhledem k nízkým teplotám již čištění interiérů aut v roce 2013 neprovádíme! Čištění si budete moci objednat opět na jaře v roce 2014. Budeme vás o tom informovat na těchto stránkách.

Spustili jsme nové webové stránky!

Spustili jsme novou webovou prezentaci našich služeb. Věříme, že se vám na nových stránkých bude líbit a najdete zde vše potřebné.

Nový web o suchém čištění koberců spuštěn!

Nový web o suchém čištění koberců spuštěn!

Spustili jsme nový web o  suchém čištění koberců , kde se dozvíte například o principu suchého čištění koberců a jeho výhodách, o čistící technice a prostředcích, o postupu čištění.

Videa z čištění koberců, čalounění a interiérů vozů na Youtube

Videa z čištění koberců, čalounění a interiérů vozů na Youtube

Na našich stránkách na Youtube  se můžete podívat na videa z čištění koberců, čalounění, interiérů aut nebo odstraňování skvrn.

Jak naši práci hodnotí zákazníci?

Podívejte se na hodnocení naší práce zákazníky na našich stránkách na  Facebook  nebo na webu  NejŘemeslníci .